Powtarzanie semestru

Uczniowie, którzy nie zdali egzaminów i nie zaliczyli semestru mogą złożyć wniosek o powtarzanie semestru.

Wniosek ten należy złożyć w sekretariacie szkoły niezwłocznie w 2 egzemplarzach.

Wniosek można pobrać online lub otrzymać do wypełnienia z sekretariatu szkoły.

LO – wniosek o powtarzanie semestru