Uczniowie, którzy nie zdali egzaminów i nie zaliczyli semestru mogą złożyć wniosek o powtarzanie semestru.
Wniosek ten należy złożyć w sekretariacie szkoły niezwłocznie w 2 egzemplarzach.
Wniosek można pobrać online lub otrzymać do wypełnienia z sekretariatu szkoły.